Oprawa przestrzenna 3D

Oprawy przestrzenne cieszą się coraz większym powodzeniem, zarówno ze względów praktycznych, jak i z powodu aktualnych trendów aranżacji wnętrz. Oprawa przestrzenna 3D w Warszawie to jedna z usług, którą proponujemy w naszej pracowni ramiarskiej. Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza techniczna oraz nieustanne doskonalenie zdolności pozwalają nam tworzyć oprawy zgodne z Państwa oczekiwaniami, wymogami estetyki, koniecznością solidnej budowy – a także dostosowane do specyfiki oprawianego projektu.

Oprawa przestrzenna to nietypowy rodzaj ramy: można w nią wstawić zarówno klasyczny obraz, jak i płótno/papier/materiał o dużej gramaturze/grubości, a także różnego rodzaju przedmioty trójwymiarowe: drobne antyki, materiały kolekcjonerskie, pamiątki, przedmioty o dużej wartości, eksponaty sportowe i artystyczne, które chce się wyeksponować na ścianie. Doskonale nadają się także dla wystaw przyrodniczych: zbiorów muszli, kamieni, owadów. Taki rodzaj oprawy wymaga maksymalnego dopracowania ramy do oprawianego egzemplarza – należy wziąć pod uwagę dużą liczbę czynników, nieistotnych przy regularnej ramie. Oprawy przestrzenne 3D w Warszawie i innych miastach zastępują w prywatnych domach i obiektach publicznych gabloty wystawiennicze – na ich popularność wpływa przede wszystkim estetyczna wartość, która sama w sobie może prezentować kunszt rzemiosła i elegancję projektu.

Chętnie doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania dla ich potrzeb – zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Po zapoznaniu się z indywidualnymi wymaganiami oraz specyfiką projektu, zaproponujemy najlepsze materiały, rozmiar, wykończenie czy sposób mocowania. Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości oprawy przestrzennej #D w Warszawie – zapraszamy do odwiedzin w naszej pracowni.

ART RAM - Oprawiamy!