Oprawa plakatów

Pracownia ART-RAM przygotuje na Państwa zamówienie oprawę plakatów w Warszawie, korzystając z wieloletniego doświadczenia branżowego. Gwarantujemy wysoką jakość usług.

Plakaty od wielu lat goszczą na ścianach i w witrynach, jako alternatywa do obrazów czy grafik. Ich estetyczna ekspozycja jest tak samo istotna, jak w przypadku obrazów, ponieważ pełnią podobną funkcję wizualną. Jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości oprawie plakatów w Warszawie, zapraszamy do naszej pracowni ramiarskiej – przygotujemy dla Państwa najlepsze propozycje.

Oprawa plakatów wysokiej jakości wymaga dobrego poznania rzemiosła – najlepszy efekt wizualny uda się osiągnąć przy umiejętnościach technicznych pracowników pracowni oraz optymalnym połączeniu potrzeb klienta z fachowym doradztwem. W ART-RAM zapewniamy nie tylko wysoki poziom usług, ale także, dzięki znajomości fachu oraz rynku i trendów, doradzamy rozwiązania indywidualnie dobrane do Państwa oczekiwań oraz specyfiki projektu. Zapraszamy do konsultacji – razem stworzymy dla Państwa plakatów oprawę estetyczną, trwałą i solidną, doskonale wpadającą w Państwa gust.

W przypadku oprawiania plakatów o dużych formatach  proponujemy ramki aluminiowe i szkło chroniące papier. Są to cienkie ramy w dużym wyborze kolorów (srebrne, złote, białe, czarne, zielone, czerwone, granatowe, turkusowe i inne) . Ramy aluminiowe stanowią bardzo dobra oprawę dla plakatów, a zarazem są wystarczająco mocne by utrzymać ciężar szkła.

Oprawione plakaty można też opcjonalnie nakleić na podłoże (patrz Dodatki).  Zapobiega to w przyszłości pofalowaniu papieru pod szybą. Plakaty naklejone na piankę, tekturę lub płytę HDF można też laminować, nie potrzeba wtedy dawać szyby.

Zachęcamy do skorzystania z usług pracowni oprawy plakatów w Warszawie – ART-RAM.

ART RAM - Oprawiamy!