Oprawa obrazów

Ramy do obrazów drewniane i aluminiowe

W pracowni ramiarskiej ART-RAM przygotujemy na Państwa zamówienie najwyższej jakości ramy do obrazów olejnych, akwareli, pasteli, haftów i innych w Warszawie.

Proponujemy Państwu ponad 700 wzorów ram do obrazów drewnianych i aluminiowych po bardzo atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znajdują się ramy produkcji polskiej, jak również importowane z Włoch, Czech, innych krajów europejskich i Chin. Są to ramy do obrazów zarówno proste jak i ramy bardziej bogate i ozdobne.

 W naszej pracowni ramiarskiej w Warszawie możecie Państwo zamówić ramy do obrazów olejnych i innych, zarówno prostokątne jak i wielokątne. Robimy także wstawki do ram i tzw. passe-partout do olejnych obrazów. Wykonujemy również nowoczesne oprawy w ramy typu L-ka, czyli z przerwą między ramą a blejtramem i w kasetonach, gdzie dystans między dziełem a szkłem może wynosić 1-2cm.

Nasz personel ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie oprawy obrazów, 12 lat to najkrótszy staż pracy w naszej firmie. Zawsze z najwyższą starannością pomożemy Państwu w doborze ram i sposobu oprawy obrazu. W naszej pracowni w Warszawie ramy do obrazów olejnych, akwareli, grafik i innych wykonujemy jedynie w egzemplarzach najwyższej jakości.

Wszystkie obrazy oprawione w naszej pracowni są wyposażone w odpowiednie dodatki służące do ich zawieszenia, a więc otrzymujecie Państwo obraz gotowy do powieszenia na ścianie!
Oferujemy możliwość odwiezienia gotowych dziel pod adres wskazany przez klienta.

Istnieje również możliwość specjalnego trybu oprawy dla dzieł szczególnie cennych!

oprawa obrazów warszawa

Przeróbki starych ram do obrazów

Pomożemy Państwu również dopasować stare ramy do nowego obrazu. Koszt takiej przeróbki podajemy poniżej.

Przeróbka starych ram o szer. listwy do 3 cm

szt.

49,00 zł

Przeróbka starych ram o szer. listwy 3-5 cm

szt.

67,00 zł

Przeróbka starych ram o szer. listwy pow. 5 cm

szt.

86,00 zł

Nie wszystkie ramy do obrazów nadają się do przeróbki np. stare ramy czasami były łączone przy pomocy gwoździ, które mogą przeszkadzać w skróceniu listwy lub np. rama kruszy się przy cięciu. Jeśli jednak przeróbka jest możliwa, zapewniamy wysoką jakość naszej pracy renowacyjnej dla ram do obrazów olejnych i innych w Warszawie.

Oprawa haftów, gobelinów, makatek i batików

Oprawiamy wszelkie prace wykonane różnymi technikami na tkaninach. W zależności od rodzaju materiału, naciągamy prace na blejtramy, tekturę lub płytę HDF. Całość może być oprawiona w dowolnie wybraną ramę i ewentualnie zabezpieczona szkłem.

ART RAM - Oprawiamy!